Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Od pierwszego lipca będzie można ponownie aplikować o wizy Work and Holiday. Ambasada Australii w Berlinie będzie wydawała wizy po raz trzeci.
Aplikację o wizę Work and Holiday (subclass 462) można przygotować samemu i celem tej strony jest podpowiedzenie jak to zrobić. By wiedzieć więcej warto zacząć od artykułu Aplikacja o wizę, a także zapoznać się z artykułem Często zadawane pytania.

Cała procedura rozpoczyna się od otrzymania odpowiedniego pisma (listu intencyjnego) z Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, które będą wydawane od pierwszego lipca. To jak do tej pory można było aplikować o wspomninie pismo podajemy w artykule Jak aplikować o wizę Work and Holiday.
Ponieważ w tamtym roku 200 wiz jakie przysługuje obywatelom z Polski zostało wydane w ciągu pierwszych dwóch tygodni przyznawanie wiz na dany rok, do tej edycji warto przygotować jak najlepiej aplikację i być jednym z pierwszych w koleje po list motywacyjny oraz ze złożeniem aplikacji o wizę Work and Holiday.